Čas na serveru 09:58:03

Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší

Id: 263501

Enciány na Zlatém návrší

  •  / Enciány na Zlatém návrší / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 15396x

Vyvolávací cena:

230 000

Účastníci: 30

Příhozy: 91