Čas na serveru 18:30:10

Josef Jíra
Golgota

Id: 313707

Golgota

  •  / Golgota / Josef Jíra
  •  / Golgota / Josef Jíra
  •  / Golgota / Josef Jíra
  •  / Golgota / Josef Jíra

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1545x

Vyvolávací cena:

30 001

Příhozy: 55