Čas na serveru 03:47:36

Josef Jíra
Hlava

Id: 190401

Hlava

  •  / Hlava / Josef Jíra
  •  / Hlava / Josef Jíra
  •  / Hlava / Josef Jíra
  •  / Hlava / Josef Jíra

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1843x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 62