Čas na serveru 20:08:53

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

Hořce z Kotelných jam

  •  / Hořce z Kotelných jam / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2098x

Vyvolávací cena:

125 000

Účastníci: 20

Příhozy: 97