Čas na serveru 01:56:00

Josef Jíra
In memoriam

Id: 78523

In memoriam

  •  / In memoriam / Josef Jíra
  •  / In memoriam / Josef Jíra
  •  / In memoriam / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, popsáno, autorsky olištováno, původní stav, PO

zobrazeno: 2592x

Vyvolávací cena:
7 000

38 000