Čas na serveru 20:43:36

Josef Jíra
Jarní maloskalská

Id: 349004

Jarní maloskalská

  •  / Jarní maloskalská / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 6564x

Vyvolávací cena:

240 000

Účastníci: 29

Příhozy: 108