Čas na serveru 12:51:55

Josef Jíra
Jarní z Janovy hory

Id: 86801

Jarní z Janovy hory

  •  / Jarní z Janovy hory / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno uprostřed dole s datací, na zadní straně popsáno a datováno ´99, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:
7 500

77 500

Příhozy: 73