Čas na serveru 04:55:33

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Jíra
Jarní z Janovy hory

Id: 86801

Jarní z Janovy hory

  •  / Jarní z Janovy hory / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno uprostřed dole s datací, na zadní straně popsáno a datováno ´99, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 1025x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

2017,09-1,04,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu