Čas na serveru 20:26:01

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

  •  / Jeřáb pod Sněhovem/Vítr / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 7995x

Vyvolávací cena:

320 000

Účastníci: 26

Příhozy: 108