Čas na serveru 06:49:57

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

  •  / Jeřáb pod Sněhovem/Vítr / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2201x

Vyvolávací cena:

80 740

2021,07-1,12,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 49