Čas na serveru 12:14:19

Josef Jíra
Jerusalemská mosaika

Id: 27617

Jerusalemská mosaika

  •  / Jerusalemská mosaika / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 28 x 64 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 4847x

Vyvolávací cena:
9 500

86 000

Příhozy: 56