Čas na serveru 23:22:11

Josef Jíra
Jizera

Id: 497601

Jizera

  •  / Jizera / Josef Jíra
  •  / Jizera / Josef Jíra
  •  / Jizera / Josef Jíra
  •  / Jizera / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, olištováno, v pravém dolním rohu poškozené plátno, v minulosti restaurováno (viz foto), provenience: pozůstalost autora

zobrazeno: 662x

Vyvolávací cena:
25 000

141 000

Příhozy: 53