Čas na serveru 23:32:58

Josef Jíra
Koníček z dětství

Id: 491801

Koníček z dětství

  •  / Koníček z dětství / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy

zobrazeno: 4468x

Vyvolávací cena:
25 000

276 000

Účastníci: 20

Příhozy: 80