Čas na serveru 02:35:21

Josef Jíra
Konvolut dvou kusů

Id: 24502

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Jíra

Motivy z Paříže; 1) Moulen Rouge, kombinovaná technika/akvarel/ tužka, rozměr ve výřezu 15 x 20 cm, signováno vpravo dole; 2) Paříž, tužka/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

3 800