Čas na serveru 09:25:02

Josef Jíra
Konvolut tří kusů

Id: 238802

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Josef Jíra

barevné litografie/papír, rozměr ve výřezu každé 16,5 x 11 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2247x

Vyvolávací cena:

4 850