Čas na serveru 13:39:50

Josef Jíra
Kozákovský podzim

Id: 389901

Kozákovský podzim

  •  / Kozákovský podzim / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 3987x

Vyvolávací cena:

93 000

Účastníci: 27

Příhozy: 77