Čas na serveru 06:41:14

Josef Jíra
Krajina

Id: 260208

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 371x

Vyvolávací cena:

8 000

2020,08-1,31,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu