Čas na serveru 13:55:36

Josef Jíra
Krajina

Id: 260208

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:

9 500