Čas na serveru 22:34:49

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 327105

Krajina se pstruhy

  •  / Krajina se pstruhy / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6322x

Vyvolávací cena:

205 000

Účastníci: 19

Příhozy: 105