Čas na serveru 08:33:10

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 399201

Krajina se pstruhy

  •  / Krajina se pstruhy / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno

zobrazeno: 3889x

Vyvolávací cena:
7 500

140 000

Příhozy: 89