Čas na serveru 23:02:10

Josef Jíra
Krajina se zabitou sýkorkou

Id: 165502

Krajina se zabitou sýkorkou

  •  / Krajina se zabitou sýkorkou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 50, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně autorský štítek, oděrky na olištování

zobrazeno: 3271x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 24

Příhozy: 60