Čas na serveru 05:48:57

Josef Jíra
Krejčovská panna

Id: 464707

Krejčovská panna

  •  / Krejčovská panna / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:

4 300