Čas na serveru 17:04:57

Josef Jíra
Kristus

Id: 362008

Kristus

  •  / Kristus / Josef Jíra
  •  / Kristus / Josef Jíra
  •  / Kristus / Josef Jíra
  •  / Kristus / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace

zobrazeno: 1219x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 77