Čas na serveru 03:26:04

Josef Jíra
Křížová cesta

Id: 350002

Křížová cesta

  •  / Křížová cesta / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr listu 33 x 73,5 cm, značeno a datováno včetně věnování vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3172x

Vyvolávací cena:

29 500