Čas na serveru 03:31:16

Josef Jíra
Křižovatka

Id: 266303

Křižovatka

  •  / Křižovatka / Josef Jíra
  •  / Křižovatka / Josef Jíra
  •  / Křižovatka / Josef Jíra

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně popraskaná, paspartováno,zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2028x

Vyvolávací cena:

24 000