Čas na serveru 01:55:17

Josef Jíra
Kůň

Id: 797

Kůň

  •  / Kůň / Josef Jíra
  •  / Kůň / Josef Jíra
  •  / Kůň / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole Josef Jíra, datováno 1971, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2746x

Vyvolávací cena:

1 200