Čas na serveru 03:30:31

Josef Jíra
Kytička beránkovi

Id: 1004

Kytička beránkovi

  •  / Kytička beránkovi / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou J. Jíra, paspartováno, zaskleno, na zadní straně popis a věnování, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 1935x

Vyvolávací cena:

4.6.2014, 20:15:00

27.5.2014 11:29 2 000 Kč