Čas na serveru 18:01:31

Josef Jíra
Lavička na Sněhově

Id: 95301

Lavička na Sněhově

  •  / Lavička na Sněhově / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, autorsky olištováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 3538x

Vyvolávací cena:

80 677

Příhozy: 93