Čas na serveru 02:58:51

Josef Jíra
Lipnice

Id: 1126

Lipnice

  •  / Lipnice / Josef Jíra
  •  / Lipnice / Josef Jíra
  •  / Lipnice / Josef Jíra
  •  / Lipnice / Josef Jíra

kombinovaná technika/akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole Josef Jíra, datováno 63, paspartováno, pasparta poškozena, nerámováno, věnování na zadní straně, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi

zobrazeno: 3442x

Vyvolávací cena:

12 541