Čas na serveru 12:20:59

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

Malá Skála

  •  / Malá Skála / Josef Jíra
  •  / Malá Skála / Josef Jíra
  •  / Malá Skála / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

zobrazeno: 3938x

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Příhozy: 66