Čas na serveru 11:15:29

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

Malá Skála

  •  / Malá Skála / Josef Jíra
  •  / Malá Skála / Josef Jíra
  •  / Malá Skála / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:
11 000

105 001

2020,06-1,22,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 58