Čas na serveru 17:11:35

Josef Jíra
Maloskalský hřbitov

Id: 100203

Maloskalský hřbitov

  •  / Maloskalský hřbitov / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popsáno, novodobě rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 9593x

Vyvolávací cena:
10 000

92 500

Příhozy: 65