Čas na serveru 23:51:04

Josef Jíra
Milenci

Id: 476205

Milenci

  •  / Milenci / Josef Jíra
  •  / Milenci / Josef Jíra
  •  / Milenci / Josef Jíra
  •  / Milenci / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

zobrazeno: 8562x

Vyvolávací cena:
25 000

301 000

Příhozy: 85