Čas na serveru 17:43:39

Josef Jíra
Moje svatá trojice

Id: 101705

Moje svatá trojice

  •  / Moje svatá trojice / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1579x

Vyvolávací cena:

15 501

Příhozy: 48