Čas na serveru 03:34:20

Josef Jíra
Můj betlémek

Id: 352102

Můj betlémek

  •  / Můj betlémek / Josef Jíra
  •  / Můj betlémek / Josef Jíra
  •  / Můj betlémek / Josef Jíra

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným plexi, rámováno

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:
1 800

19 800

Příhozy: 49