Čas na serveru 10:54:21

Josef Jíra
Muž a pstruzi

Id: 189702

Muž a pstruzi

  •  / Muž a pstruzi / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 41,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, moderně adjustováno

zobrazeno: 8968x

Vyvolávací cena:
9 500

80 000

Příhozy: 49