Čas na serveru 18:05:05

Josef Jíra
Na hrázi rybníka

Id: 339502

Na hrázi rybníka

  •  / Na hrázi rybníka / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:

15 500