Čas na serveru 18:46:11

Josef Jíra
Na kříži

Id: 292101

Na kříži

  •  / Na kříži / Josef Jíra
  •  / Na kříži / Josef Jíra
  •  / Na kříži / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, značeno vpravo dole, list lokálně zahnědlý, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000