Čas na serveru 17:26:54

Josef Jíra
Na moři

Id: 28205

Na moři

  •  / Na moři / Josef Jíra
  •  / Na moři / Josef Jíra
  •  / Na moři / Josef Jíra
  •  / Na moři / Josef Jíra

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen vodou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1494x

Vyvolávací cena:
800

1 200