Čas na serveru 22:26:58

Josef Jíra
Na návsi

Id: 356102

Na návsi

  •  / Na návsi / Josef Jíra
  •  / Na návsi / Josef Jíra
  •  / Na návsi / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 53,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1706x

Vyvolávací cena:

23 000