Čas na serveru 17:21:04

Josef Jíra
Náměstíčko

Id: 42106

Náměstíčko

  •  / Náměstíčko / Josef Jíra
  •  / Náměstíčko / Josef Jíra
  •  / Náměstíčko / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1796x

Vyvolávací cena:

10 500