Čas na serveru 07:55:53

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

Obraz s rybou

  •  / Obraz s rybou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

zobrazeno: 25727x

Vyvolávací cena:

215 000