Čas na serveru 12:21:31

Josef Jíra
Okno

Id: 193907

Okno

  •  / Okno / Josef Jíra
  •  / Okno / Josef Jíra
  •  / Okno / Josef Jíra

olej/kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 26,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:

24 005