Čas na serveru 20:47:08

Josef Jíra
Opilý Ikarus

Id: 340602

Opilý Ikarus

  •  / Opilý Ikarus / Josef Jíra
  •  / Opilý Ikarus / Josef Jíra
  •  / Opilý Ikarus / Josef Jíra

lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2535x

Vyvolávací cena:

10 000