Čas na serveru 08:28:48

Josef Jíra
Pamětní list

Id: 261708

Pamětní list

  •  / Pamětní list / Josef Jíra
  •  / Pamětní list / Josef Jíra
  •  / Pamětní list / Josef Jíra
  •  / Pamětní list / Josef Jíra
  •  / Pamětní list / Josef Jíra

grafická technika/papír, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a datováno, vydáno Spolkem českých bibliofilů k 75. narozeninám spisovatele Bohumila Hrabala, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena fotografie Bohumila Hrabala, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1571x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 51