Čas na serveru 16:56:32

Josef Jíra
Paříž

Id: 359105

Paříž

  •  / Paříž / Josef Jíra
  •  / Paříž / Josef Jíra
  •  / Paříž / Josef Jíra
  •  / Paříž / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, autosky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

24 000