Čas na serveru 09:18:52

Josef Jíra
Paříž

Id: 377204

Paříž

  •  / Paříž / Josef Jíra
  •  / Paříž / Josef Jíra
  •  / Paříž / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:

24 000

Účastníci: 18