Čas na serveru 17:50:36

Josef Jíra
Park Štěchovice

Id: 241601

Park Štěchovice

  •  / Park Štěchovice / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1445x

Vyvolávací cena:

22 000