Čas na serveru 03:36:39

Josef Jíra
Pieta

Id: 1078

Pieta

  •  / Pieta / Josef Jíra
  •  / Pieta / Josef Jíra

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, datováno 85, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2342x

Vyvolávací cena: