Čas na serveru 23:26:01

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 193633

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 584x

Vyvolávací cena:

7 000