Čas na serveru 08:13:21

Josef Jíra
Píseň Písní

Id: 308312

Píseň Písní

  •  / Píseň Písní / Josef Jíra
  •  / Píseň Písní / Josef Jíra
  •  / Píseň Písní / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3593x

Vyvolávací cena:

9 000

Účastníci: 19

Příhozy: 51