Čas na serveru 00:11:18

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 478002

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 13 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování autora a jeho ženy

zobrazeno: 3170x

Vyvolávací cena:

8 000