Čas na serveru 15:43:28

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 90702

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, autorsky olištováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

2017,09-1,07,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 69