Čas na serveru 02:26:45

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 90702

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, autorsky olištováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 12967x

Vyvolávací cena:
11 000

121 000

Příhozy: 73