Čas na serveru 03:54:38

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 90702

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra
  •  / Píseň písní / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, autorsky olištováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 13444x

Vyvolávací cena:
11 000

121 000

Příhozy: 73