Čas na serveru 09:56:06

Josef Jíra
Pod Černou Studnicí

Id: 325702

Pod Černou Studnicí

  •  / Pod Černou Studnicí / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 415x

Vyvolávací cena:

72 000

2021,10-1,04,21,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu