Čas na serveru 16:30:14

Josef Jíra
Pod Černou Studnicí

Id: 325702

Pod Černou Studnicí

  •  / Pod Černou Studnicí / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 2980x

Vyvolávací cena:

86 000